МЕТАФОРИЧЕСКИЕ КАРТЫ «ХОЧУ НА РУЧКИ» МЕТАФОРИЧЕ

Практика «Зцілення дитинства».

1. Дитина і дорослий. Закрийте очі, уявіть себе маленькою. Якою ви були? Як ви виглядали? Які у вас були зачіска, одяг, іграшки?

Тепер відчуйте себе знову дорослою, зберігаючи цей образ всередині та утримуючи на ньому частину уваги. Де ви знаходитеся? Як вас звати? Скільки вам років? Чим ви займаєтеся?

Утримуйте увагою два образи – себе маленької і дорослої.

2. Зустріч із внутрішньою дитиною. Уявіть, що зараз ви самі – батько для тієї маленької, яку побачили ув своїй уяві. Пориньте до неї. Уявіть вашу зустріч. Обійміть її, візьміть на ручки, спитайте: «Що б ти хотіла сьогодні почути від мене?».

3. Карта-підказка. Витягніть карту, відчуйте серцем зображення і слово, яке на ній написане. На основі побаченого придумайте фразу для вашої внутрішньої дитини. Тепер перегорніть карту і прочитайте фразу на звороті.

4. Діалог із внутрішньою дитиною. Залишаючись дорослою і відчуваючи свою внутрішню дитину, скажіть їй у своїй уяві просто у вічі ті слова, що були запропоновані на карті, та/ або ті, які вам підказує ваша підсвідомість. Буде добре, якщо протягом дня ви попросите людину, якій довіряєте, сказати вам ці слова.

Відчуйте внутрішній відгук і реакцію вашої внутрішньої дитини на сказане. Що змінилося у вас в тілі? Як змінився ваш настрій? Спостерігайте за собою і своїм станом протягом дня.
МЕТАФОРИЧЕСКИЕ КАРТЫ «ХОЧУ НА РУЧКИ»  МЕТАФОРИЧЕСКИЕ КАРТЫ «ХОЧУ НА
355 0 0.0

Добавлено 10.04.2020 fantasyincards
НАБІР МЕТАФОРИЧНО-АСОЦІАТИВНИХ КАРТ «ЧАРІВНА МИТЬ» МЕТАФОРИЧЕСКИЕ КАРТЫ «ХОЧУ НА РУЧКИ»  МЕТАФОРИЧЕСКИЕ КАРТЫ «ХОЧУ НА РАСКРАСКА «МАНДАЛЫ», раскраски

Всего комментариев: 0
avatar